Operator wózka widłowego - Niemcy, Kodersdorf

EuropaJOB Sp. z o.o.

Niemcy, Kodersdorf, zagranica

Opis stanowiska pracy

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

Opis stanowiska pracy:

- obsługa wózka widłowego
- Napełnianie i opróżnianie komór suszarniczych
- Rozładowywanie towarów (desek) z ciężarówek, wagonów i kontenerów z uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa
- Komisjonowanie / przygotowywanie desek do rozładunku (m.in. ważenie towarów)
- Przestrzeganie zasad wyładunku/utrzymywanie porządku w miejscu pracy
- Wprowadzanie załadunku na listę za pomocą skanera
- Rezerwowanie załadunku za pomocą skanera
- Edycja/opracowanie zeskanowanych towarów na komputerze
- Przeprowadzanie drobnych napraw/konserwacji; czyszczenie wózków widłowych
Wymagania:

- Znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie; polski mile widziany
- Uprawnienia na wózek widłowy
- Umiejętności obsługi komputera i skanera ręcznego
- Doświadczenie w rozładowywaniu pakietów z deskami
- Umiejętność dokładnej i samodzielnej pracy
- Zaangażowanie i elastyczność
- Znajomość zasad BHP, utrzymywanie porządku w miejscu pracy
- Umiejętność organizacji oraz pracy w zespole
- Gotowość do pracy na zmiany
Oferujemy:

-atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe, adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego i umiejętności
- możliwość podjęcia stałej pracy na terenie Niemiec
- zagwarantowane w pełni bezpłatne zakwaterowane (opłacane przez pracodawcę)

W CV proszę umieścić następującą klauzulę : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

EuropaJOB jest młodą i dynamicznie rozwijającą się agencją zatrudnienia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców