Operator Wózka Widłowego (Mroźnia)

Logart

Nadarzyn, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Centrum Logistyczne zlokalizowane w Nadarzynie i Żabiej Woli poszukuje Operatorów Wózków Widłowych (wysokiego składowania).

Wymagania

  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym
  • Gotowość do podjęcia pracy na chłodni/mroźni
  • Chęć do podjęcia stałej współrpacy
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych (UDT)
  • Wszystkim kandydatom zapewniamy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą (bez udziału Agencji).

Prezentacja firmy

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
4 400PLN - 4 600PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Posiłek regeneracyny, prywatna opieka medyczna
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie