Operator wózka widłowego, monter, pracownik fizyczny, szwaczka

Work & People Sp. z o.o.

Tychy i okolice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Nasza działalność to, praca tymczasowa, rekrutacje, doradztwo w zakresie zarządzania ludźmi.

Firma Work & People Sp. z o.o jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą (numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia to 3779/3). Wspieramy wiele międzynarodowych koncernów i grup kapitałowych, renomowanych firm zagranicznych i krajowych na południu Polski: Legnica, Polkowice, Wrocław, Katowice, Tychy, Częstochowa, Kraków i Poznań

umowa o pracę
trzy zmianowy system pracy
wysokie zarobki,
premie uznaniowe i absencyjne

Wymagania

chęci do nauki
mile widziane doświadczenie w zawodzie

Prezentacja firmy

Firma Work & People Sp. z o.o jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
100
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji