Operator Wózka Widłowego / Magazynier

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Żory, śląskie

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Żory

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 10

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Praca na produkcji

Dla naszego Klienta z branży spożywczej poszukujemy Kandydatów:

Stanowisko: Operator Wózka Widłowego / Magazynier

Miejsce wykonywania: Żory

Zakres obowiązków :

- Rozładunek towarów
- Kontrola jakościowa i ilościowa produktów
- Prace porządkowe

Wymagania:

- Książeczka sanitarno- epidemiologiczna
- uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi
- Zaangażowanie i chęć do pracy

Oferujemy:

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
- Pracę od poniedziałku do piątku w trzech zmianach: 6-14, 14-22, 22-6
- Możliwość dłuższej współpracy

Proszę o wysłanie CV za pomocą przycisku - Aplikuj - u góry po prawej stronie

Oferta pracy tymczasowej, licencja agencji nr 1954

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.