Operator wózka widłowego/ magazynier

Human & Hunter Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Miejsce pracy: Tychy

Zakres obowiązków:

- rozładunek materiałów i opakowań,

- kontrola wizualna dostarczanych materiałów,

- kontrola merytoryczna dokumentów dostaw,

- załadunki wyrobów gotowych,

- przyjęcia/ wydania materiałów, wyrobów gotowych na i z produkcji,

- przygotowanie dokumentów magazynowych,

- ewidencja obrotów magazynowych w systemie informatycznym,

Wymagania:

- wykształcenie minimum zawodowe,

- minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

- umiejętność obsługi komputera,

- uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

- pracę od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym,

- pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością przejęcia przez zakład pracy,

- pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.