Operator wózka widłowego - Magazynier.

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Stryków, łódzkie

Job Impulse Polska (Grupa Job) to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę tymczasową lub znajdziesz stałe zatrudnienie. Za naszym pośrednictwem miesięcznie pracuje kilka tysięcy osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach projektu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością.

Miejsce pracy: Stryków

Obecnie dla Naszego Klienta - lidera w branży logistycznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Operator wózka widłowego - Magazynier.

OWW/Łódź_Piotrkowska/082016/AM

Miejsce pracy: Stryków, Smolice

Nasza oferta:

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premia
  • umowę o pracę tymczasową z możliwością otrzymania etatu u Klienta już po 3 miesiącach
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • dodatkowe benefity (karta Multisport, ubezpieczenie grupowe)
  • opieka i pomoc dedykowanego Konsultanta

Zadania:

  • obsługa wózka widłowego - kompletacja zamówień
  • pomoc w rozładunku/załadunku kontenerów
  • praca ze skanerem ręcznym

Nasze oczekiwania:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • gotowość do pracy w systemie 3 - zmianowym od pon. do pt.
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, umożliwiamy również zdobycie doświadczenia
  • książeczka zdrowia Sanepid lub gotowość do jej wyrobienia w trakcie zatrudnienia
  • własny dojazd do miejsca pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: