Adient Poland Oddział Commercial Seating
Jesteśmy jednym z największych dostawców siedzeń samochodowych na świecie, wspierając wszystkich największych producentów w wytwarzaniu różnorodnych typów pojazdów poprzez wysoką jakość, zaawansowane technologie i doskonałe wyniki. Spółka zatrudnia 75 000 pracowników w 230 zakładach produkcyjnych i montażowych zlokalizowanych w 33 krajach. Ponadto firma Adient zajmuje dobrą pozycję na rozwijającym się rynku chińskim, gdzie uczestniczy w 17 przedsięwzięciach typu joint-venture w branży siedzeń, które posiadają 60 zakładów produkcyjnych w 32 miastach.

Adient Poland Sp. z o.o. Oddział Commercial Seating w Skarbimierzu aktualnie poszukuje osób na stanowisko:

Operator wózka widłowego / Magazynier

Miejsce pracy: Skarbimierz, Brzeg, Oława, Opole, Namysłów Jelcz Laskowice

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową
  • Dofinansowanie do dojazdów
  • Dofinansowanie do stołówki firmowej
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Możliwość bezpośredniego zatrudnienia i rozwoju zawodowego

Wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego
  • Doświadczenie na stanowisku operatora wózka widłowego
  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej mile widziane
  • Znajomość SAP będzie atutem
  • Dyscyplina
  • Odpowiedzialność
  • Komunikatywność

Zadania:

  • Zaopatrzenie działu produkcji w komponenty, tworzenie zamówień, kompletacja zamówień, sort pustych opakowań
  • Obsługa regałów wysokiego składowania (picking), paletyzacja, rozlokowanie materiału
  • Transport wyrobu gotowego, dowożenie pustych opakowań na produkcję
  • Obsługa skanera: paletyzacja, rozlokowanie materiału, picking, tworzenie zamówień produkcyjnych, kompletacja zamówień, skanowanie wyrobu gotowego
  • Rozładunki/załadunki aut oraz zarządzanie dokumentami (CMR, listy przewozowe, raporty niezgodności, inne)
  • Przepakowywanie materiału
  • Liczenie opakowań, komponentów, wyrobu gotowego, półproduktów
  • Przestrzeganie procedur, instrukcji funkcjonujących na terenie zakładu.
Największą wartością Adient są nasi pracownicy. To oni kreują jakość, styl i wyjątkowość naszych produktów. Każdego dnia.
Dołącz do Adient.
Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać poprzez kliknięcie przycisku Aplikuj.