Operator wózka widłowego/Magazynier

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Siemianowice Śląskie, śląskie

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie

Zadania:

- Załadowywanie i rozładowywanie samochodów ciężarowych oraz komisjonowanie za pomocą wózka widłowego
- Wewnętrzny transport materiału wózkiem widłowym
- Odpowiedzialność za przyjęcie materiału,odpowiednie magazynowanie oraz dostawę towaru
- Odpowiedzialność za kontrolę dostarczonych towarów, oddawanie drutu do użytku w produkcji oraz rozpatrywanie reklamacji
- Zarządzanie opakowaniami zwrotnymi
- Zapisywanie ruchów towaru w systemie ERP (POSS)

Oferujemy:

- Stałe i stabilne wynagrodzenie
- Umowa o pracę z możliwością przejścia bezpośrednio pod firmę
- Możliwość nabycia ciekawego doświadczenia
- Praca w miłej atmosferze

Wymagania:

- Uprawnienia do obsługi wózka widłowego - warunek konieczny
- Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
- Dyspozycyjność do pracy na trzy zmiany od poniedziałku do piątku
- Znajomość programów magazynowych - mile widziana
- Sumienność i rzetelność
- Duża chęć i motywacja do pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials