Operator wózka widłowego/ magazynier

Akcja Job

Mikołów, śląskie

Miejsce pracy: Mikołów

GRUPA AKCJA JOB

Apeople Poland - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 18827

dla swojego Klienta poszukuje osób na stanowisko:

MAGAZYNIER/OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Miejsce: Mikołów

Opis stanowiska:

  • Rozdzielanie materiałów na odpowiednie obszary produkcji
  • Załadunek i rozładunek samochodów
  • Prace magazynowe

Wymagania:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego ( UDT)

Oferujemy:

  • Umowa o pracę tymczasową, w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie III zmianowym
  • Wynagrodzenie w wysokości: 2900 brutto pierwszy miesiąc, 3000 brutto drugi miesiąc + 50% premii, 3000 brutto +100% premii trzeci miesiąc
  • Premię miesięczną w wysokości ok. 600 zł brutto

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.