Operator wózka widłowego - Magazynier

Progresso Sp. z o.o.

Kluczbork, opolskie

Opis stanowiska pracy

Progresso dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kluczbork

Opis stanowiska:

- Obsługa wózka widłowego

- Obsługa produkcji - dostarczanie elementów na produkcję, odbieranie gotowego wyrobu i rozmieszczanie na magazynie.

Wymagania

- Minimum wykształcenie zasadnicze

- Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

- Doświadczenie w obsłudze wózka widłowego oraz aktualne uprawnienia

- Dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

• Możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę.

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Możliwość doskonalenia i podnoszenia kwalifikacji

Prezentacja firmy

Progresso jest agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w poszukiwa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka