Operator wózka widłowego - magazynier

Namyang Poland Sp. z o.o

Bieruń, śląskie

Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  1. Praca na wózkach widłowych: dostarczanie komponentów na linię produkcyjną, rozładunek i załadunek towarów, kontrola jakościowa i ilościowa towaru (zachowanie standardów jakościowych);
  2. Przyjmowanie towaru zgodnie z zamówieniem;
  3. Prowadzenie dokumentacji magazynowej oraz dokumentacji technicznej wózka widłowego (w tym codzienna kontrola stanu technicznego wózka),
  4. Przestrzeganie instrukcji obsługi wózka widłowego, instrukcji stanowiskowej oraz zasad BHP.

WYMAGANIA:

  1. Uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym z napędem silnikowym,
  2. Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  3. Znajomość zasad BHP w obszarze magazynu,
  4. Duża dbałość o jakość pracy zgodnej z ustalonymi standardami i instrukcjami,
  5. Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, pracowitość, motywacja i chęć do pracy,
  6. Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  1. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  2. Premie i dodatki,
  3. Świadczenia socjalne,
  4. Niezbędne narzędzia pracy,
  5. Pracę w rozwijającej się firmie.

Prezentacja firmy

Firma Namyang Poland Sp. z o.o. to firma ceniąca sobie równowagę ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące, następnie kontynuacja
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie