operator wózka widłowego - magazynier, 2 zmiany, 17 zł/godz.

Randstad Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Praca w Strykowie - operator wózków widłowych wysokiego składu.
Bezpłatny transport busem z terenu całej Łodzi !

Nr ref.: 40602
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Łódź

Zakres obowiązków:
  • obsługa wózków widłowych wysokiego składu
  • praca przy magazynowaniu dywanów, wykładzin etc.
  • bezpłatny dowóz do Strykowa busem z terenu całej Łodzi
  • praca tylko na dwie zmiany, od pon do pt

Oczekiwania:
  •  doświadczeniem w obsłudze wózka widłowego wysokiego składowania
  •  gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
  •  rzetelność i zaangażowanie w pracę

Oferta:
  •  BARDZO ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE - aż 15 zł brutto dla osób z niewielkim doświadczeniem, 17 zł brutto dla osób z doświadczeniem.
  •  możliwość wysokiego, DODATKOWEGO ZAROBKU dla zainteresowanych nadgodzinami (płatne dodatkowo 50% lub 100%!)
  • praca dwuzmianowa: 6.00 - 14.00 oraz 14.00 - 22.00
  •  stałe, długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  •  opłacone wszystkie składki (ZUS etc.) i wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas!
  •  bezpłatny dojazd z całej Łodzi busami !
  •  możliwość praktycznego wykorzystania obsługi wózków widłowych w atrakcyjnym środowisku pracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)