Operator wózka widłowego Łódź

Seito Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

- praca przy obsłudze wózka widłowego

- rozładunek/załadunek samochodów dostawczych

- prace porządkowe na magazynie

Oczekiwania:

- ok. 1 roku doświadczenia na stanowisku o podobnym charakterze pracy

- wykształcenie minimum średnie

- uprawnienia do prowadzenia wózków z napędem gazowym

- uprawnienia do wymiany butli gazowych

- dokładność, operatywność, rozwaga, dbałość o powierzony sprzęt, umiejętność dostosowanie się do norm oraz procedur w zakresie bezpieczeństwa i jakości.

Oferujemy:

- stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

- bezpieczne środowisko pracy

- system szkoleń

- pracę w systemie 3-zmianowym

- dodatkowe ubezpieczenie na życie

- prywatną opiekę medyczną i/lub kartę sportową

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r (Dz. U. Nr 133, poz. 883)".

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.