Operator wózka widłowego/ Łódź-Widzew

Biznes Partner Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej BIZNES PARTNER SP. Z O.O. wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr. 491 dla swojego Klienta, jednego z największych na świecie dostawców usług logistycznych, zatrudni na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Miejsce pracy: ŁÓDŹ / WIDZEW

Zadania:

- wykonywanie operacji magazynowych przy użyciu wózka widłowego wysokiego składowania - kompletacja, paletyzacja,
- dbałość o właściwe wykorzystanie i stan techniczny powierzonego mienia (narzędzia, towar, materiały eksploatacyjne, itp.),
- dbanie o ład i porządek na miejscu pracy,

Oferujemy:

- umowę o pracę,
- wynagrodzenie 16 zł brutto/h z możliwością podwyższenia stawki + premia
- pracę w pełnym wymiarze godzin - cały etat,
- miłą atmosferę,
- pracę w systemie 2 zmianowym,
- możliwość zatrudnienia bezpośrednio w firmie,

Wymagania

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- dyspozycyjność,
- chęci do pracy,
- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,

Prezentacja firmy

Biznes Partner Sp. z o.o. obecna jest na rynku od 15 lat. <br/>BIZNES P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka