Operator wózka widłowego - Łódź (Dąbrowa)

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Jesteśmy częścią Job Impulse Group, firmą doradztwa personalnego
o europejskim zasięgu. Posiadamy status Agencji Pracy Tymczasowej.
Na polskim rynku działamy od 7 lat.

Certyfikaty: 3000/3 - Agencja Pracy Tymczasowej; 3000/2 - Doradztwa Personalnego

Miejsce pracy: Łódź

Obowiązki:
- obsługa wózka widlowego
- obsługa linii produkcyjnych
- dostawienie skrzyń na produkcję
- rozmieszczenie towaru w magazynie

Oczekiwania:
- uprawnienia na wózki widłowe
- doświadczenie w operowaniu wózkiem widłowym na wysokim składzie (warunek konieczny)
- gotowość do pracy w systemie zmianowym
- mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności
- zaangażowanie i sumienność

Oferujemy:
- umowę o pracę na pełen etat
- trzyzmianowy system pracy
- możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
- możliwość przejścia na umowę wewnętrzną klienta.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: