Operator wózka widłowego Koninko

OTTO Work Force

Koninko, wielkopolskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Koninko

OTTO Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta w Koninku poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Operator wózka widłowego

Nr. Ref. MC/OWW/09/2014

Miejsce pracy: Koninko k. Poznania- woj. wielkopolskie

 Opis stanowiska pracy:

- prowadzenie wózków widłowych,

- rozładunek i załadunek przesyłek w terminalu, sortowanie oraz przewóz na odpowiednie pola składowe,

- bieżąca kontrola stanu ilościowego i jakościowego przesyłek oraz raportowanie odchyleń,

- kontrola kompletności i poprawności dokumentacji przewozowej.

Oferujemy:

- umowę zlecenie z możliwościa przejścia na umowę o pracę,

- stawkę 13 zł brutto,

- możliwość nawiązania dłuższej współpracy,

- możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Wymagania:

- pełna dyspozycyjność,

- uprawnienia  na wózki widłowe,

- gotowość do pracy w systemie zmianowym,

- możliwość dojazdu do Koninka we własnym zakresie,

- motywacja oraz chęć do pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy lub kontakt telefoniczny.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.