Operator wózka widłowego Koninko k. Kórnika 20 zł brutto/h

OTTO Work Force

Koninko, wielkopolskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Koninko

OTTO Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

Magazynier - Operator wózka widłowego

Nr. Ref. MK/OWWKon/2017

Miejsce wykonywania pracy: Koninko k. Kórnika

Zakres obowiązków:

- operowanie wózkiem widłowym,

- logistyka wewnątrzzakładowa,

- rozładunek i załadunek towaru,

- prace magazynowe.

Wymagania:

- uprawnienia do obsługi wózków widłowych,

- chęć i motywacja do pracy,

- dyspozycyjność.

Oferujemy:

- pracę w systemie zmianowym 6-14, 14-22, 22-6

- pracę na stałe

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

- stawkę godzinową 20 zł brutto dzienną + dodatki za nocki

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.