Operator wózka widłowego / komisjoner k/m

PHH Personaldienstleistung

Hamburg. Niemcy, zagranica

Seit der Gründung 1998 besitzt die PHH Personaldienstleistung GmbH kontinuierlich und seit 2002 eine unbefristete Zulassung zur gewerbsmäßigen Arbeitnehmerüberlassung. So konnte PHH immer sichere Arbeitsverträge anbieten und einen treuen Mitarbeiter- und Kundenstamm aufbauen. Ein eigener Betriebsrat sorgt ebenfalls seit Gründertagen für tariflichen Frieden. All das macht PHH zu einem zuverlässigen Arbeitgeber und Unternehmenspartner. Ganz im Sinne ihrer hanseatischen Eigentümer.

Miejsce pracy: Hamburg. Niemcy

PHH Personaldienstleistung GmbH, z Hamburga to firma z 20 letnim doświadczeniem na rynku pracy w Niemczech. W związku z zapotrzebowaniem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku : Operator wózka widłowego / komisjoner k/m.

Opis stanowiska:

  • Komisjonowanie produktów i towarów
  • obsługa wózka widłowego
  • praca w systemie z skanerem .

Warunek konieczny:

  • uprawnienia/zaświadczenie/potwierdzenie szkolenia z dowolnego zakładu pracy co do obsługi pojazdów magazynowych typu mrówka „Ameise” - lub wózków widłowych.

Mile widziane:

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • Wsparcie polskiego koordynatora na miejscu
  • Zakwaterowanie -podział kosztów 50/50 z pracodawcą
  • Wynagrodzenie w zależności od kwalifikacji od 10 Euro do 12 Euro Brutto / godzinę
  • Dodatki za pracę w nadgodzinach , weekendy
  • Praca długoterminowa z możliwością otrzymania umowy na czas nieokreślony

Wymagania:

  • Dokładność
  • Solidność
  • doświadczenie w pracy z skanerem
  • znajomość języka niemieckiego