Operator wózka widłowego Janki

ITC Grupa - Polski HR

Janki, mazowieckie

Grupa ITC to zespół firm świadczących kompleksowe usługi z zakresu Human Resources.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Janki

Operator wózka widłowego od zaraz

ITC GRUPA  Sp. z o.o Agencja Pracy Tymczasowej wpisana do rejestru zatrudnienia KRS 0000430483,numer certyfiaktu:8798 aktualnie dla swojego klienta poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy jako operator wózka widłowego na magazynie.

Oferujemy:

 - zatrudnienie w oparciu o umowę cywilno-prawną,
- możliwość długotrwałej współpracy,
- miejsce pracy Sokołów k. Janek

- pracę trzyzmianową

 Obowiązki:

  -praca na magazynie

 -dbanie o prawidłową ekspozycję towaru

 Wymagania:

  -uprawnienia na wózki widłowe elektryczne niskiego składu
- chęć podjęcia pracy od zaraz,
- zaangażowanie,
- dokładność,
- wysoka kultura osobista.
- odpowiedzialność