Operator wózka widłowego i suwnicy - 2000 euro netto za miesiąc - Praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service

Torhout, Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Torhout, Belgia

ZADANIA:

  • obsługa wózka widłowego i suwnicy
  • pomoc przy produkcji prefabrykatów betonowych
  • obsługa maszyn wylewających beton
  • kontrolowanie jakości wykonanych elementów

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w obsłudze wózka widłowego i suwnicy
  • doświadczenie przy produkcji prefabrykatów betonowych
  • język angielski na poziomie komunikatywnym
  • możliwość wyjazdu własnym autem - stanowi dodatkowy atut

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości 15,27 euro brutto za godzinę oraz nadgodziny płatne 150%
  • gwarantujemy trzynastą pensję, kartę paliwową, pakiet prywatnej opieki medycznej
  • zorganizowanie zakwaterowania oraz opiekę koordynatora na terenie Belgii
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy