Operator Wózka Widłowego - Holandia, Amsterdam

OTTO Work Force

Amsterdam, zagranica

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Amsterdam

Otto Polska Sp. z o o. to jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego.

Oferuje pracę w Polsce i zagranicą.
Operator Wózka Widłowego

Miejsce wykonywania pracy: Holandia, Amsterdam.

Zakres obowiązków:

- prowadzenie wózków widłowych
- rozładunek / załadunek towaru
- inne prace magazynowe

Oferujemy:

- umowę o pracę tymczasową

- pracę w systemie zmianowym

- atrakcyjne wynagrodzenie

- opiekę polskiego personelu

- pomoc przy organizacji dojazdu do Holandi, oraz organizacja zakwaterowania.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wskazany adres mailowy APLIKUJ

Wymagania:

- uprawnienia do obsługi wózków widłowych ( wszystkie rodzaje)

- doświadczenie w prowadzeniu wózków widłowych

- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (w stopniu dobrym lub bardzo dobrym)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.