Operator wózka widłowego-GRUDZIĄDZ

GRUPACON Sp. z o.o.

Grudziądz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

GRUPACON Sp. z o.o. jako część międzynarodowej grupy kapitałowej, już od ponad 10 lat funkcjonuje w obszarze pracy tymczasowej zarówno w kraju jak i za granicą. Co roku obdarza nas zaufaniem ponad 2 000 pracowników i wiele Firm w całej Europie.

GRUPACON Sp. z o.o. wpisana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 11.246

Operator wózka widłowego

Obowiązki:

  • obsługa wózka widłowego,
  • praca na magazynie oraz przy liniach montażowych;
  • współpraca przy realizacji zamówień;
  • dowożenie komponentów na produkcję;

Wymagania:

  • uprawnienia na wózek widłowy,
  • doświadczenie w pracy na wysokim składzie,
  • sumienność,
  • dyspozycyjność,

Oferujemy:

  • System pracy III zmianowy
  • możliwość nabycia doświadczenia,
  • praca w międzynarodowej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie;

Prosimy o podpisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje

Prezentacja firmy

GRUPACON Sp. z o.o. jako część międzynarodowej grupy kapitałowej, już o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji