Operator wózka widłowego, Gdańsk

OTTO Work Force

Gdańsk, pomorskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Gdańsk

OTTO POLSKA Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego, oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko:

Operator wózka widłowego

Wymagania:

- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
- aktualna książeczka sanepidowska (warunek konieczny!)
- aktualne psychotesty (warunek konieczny!)
- uprawnienia na wózki widłowe wysokiego zasięgu
- mile widziane doświadczenie
- mile widziana własna odzież BHP

Obowiązki:

- prace magazynowe
- dbanie o porządek na miejscu pracy
- operowanie wózkiem widłowym

Oferujemy:

- umowę zlecenie na okres od 23.06. z możliwością przejścia na umowę o pracę
- atrakcyjną stawkę godzinową
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.