Operator wózka widłowego - DARMOWA KWATERA, DOBRA LOKALIZACJA

JobTicket Sp. z o.o.

Niemcy, okolice Coburga, zagranica

Opis stanowiska pracy

Job Ticket Sp.z o.o. numer agencji 12712 poszukuje dla swojego Klienta na terenie Niemiec w okolicach Coburga kandydatów na stanowisko:

Operator wózka widłowego

Zakres prac

  • przewożenie elementów i części mebli,
  • obsługa wózka widłowego,
  • prace magazynowe,
  • załadunek i rozładunek towarów.

Oferujemy

  • wynagrodzenie miesięczne ok. 1300 euro netto,
  • zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę,
  • umowę o pracę z polską agencją zatrudnienia zgodnie z przepisami niemieckimi.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku operator wózka widłowego

Mile widziane

  • uprawnienia na wózki widłowe,
  • znajomość podstaw języka niemieckiego.

Prezentacja firmy

JobTicket Sp. z o.o. - firma z branży HR Nr agencji 12712 <br/> <br/>Cel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie