Operator wózka widłowego czołowego (Niemcy)

OTTO Work Force

Niemcy, zagranica

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Niemcy

Miejsce pracy: Leipzig (Lipsk)

Opis Stanowiska:
- Obsługa wózka widłowego z czołowym fotelem (widły do 2,4 metrów długości)
- Rozładunek / załadunek
- Magazynowanie różnego rodzaju przedmiotów
- Praca głównie w systemie dwuzmianowym
+ możliwość nadgodzin w soboty!

Wymagania:
- Uprawnienia na wózki widłowe
- Znajomość języka niemieckiego na poziomie B1
- Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
- Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:
- Dobrą stawkę godzinową: 12.5 euro brutto
- Tanie zakwaterowanie: 8 euro dziennie
- Atrakcyjne kilkuosobowe mieszkania w pobliżu miejsca pracy!
- Opiekę na miejscu (polskojęzyczny koordynator)
- Niemiecką umowę o pracę tymczasową
- Załatwienie wszystkich niezbędnych formalności do podjęcia pracy za granicą

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.