Operator wózka widłowego bocznego- wysoka pensja+dodatki, opłacone mieszkanie

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy za granicą, ale nie masz doświadczenia? Chcesz zarabiać dobre pieniądze? Ta oferta stworzona jest właśnie dla Ciebie!

Zakres obowiązków operatora wózka widłowego:

  • obsługa wózków widłowych bocznych,
  • prace magazynowe.

Wymagania:

  • aktualne uprawnienia do pracy na wózku widłowym,
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny).

Oferujemy:

1. Stałą niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony.

2. Mieszkanie w dogodnej lokalizacji w pełni opłacone przez pracodawcę.

3. Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne.

4. Płatne urlopy i premie świąteczne.

5. Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu.

6. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie.

7. Pomoc w zaaklimatyzowaniu się w nowym miejscu pracy oraz gwarancję zakwaterowania.

8. Bezpłatne ubranie ochronne i robocze.

9. Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, kindergeldu).

10. Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec.

11. Pracę w stabilnej firmie o europejskim zasięgu.

... oraz wiele więcej

Zainteresowany ?

Prezentacja firmy

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH to niemiecki pracodawca specjalizujący s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Premie, dodatki:
mieszkanie za darmo, kindergeld, premie świąteczne, ekstra płatne nadgodziny
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie