OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO BOCZNEGO (STABILNE GODZINY)

E&A Sp. z o.o.

Tilburg / Holandia, zagranica

Miejsce pracy: Tilburg / Holandia

Praca w Holandii w centrum dystrybucyjnym w miejscowości Tilburg na stanowisku operator wózka widłowego bocznego (reachtruck).

Osoba na ww. stanowisku będzie zajmować się relokacją towaru na magazynie. Ponadto praca obejmuje również kompletowanie zamówień do sieci sklepów SONY oraz MAKRO. Są to zarówno artykuły spożywcze oraz chemia gospodarcza jak i elektronika. Praca u klienta odbywa się w systemie dwuzmianowym w temperaturze pokojowej.

Zakres obowiązków:

  • obsługa wózka widłowgo bocznego (reachtruck)
  • zbieranie zamówień za pomocą skanera
  • rozdzielanie zamówień do odpowiedniego klienta
  • obsługa elektrycznego wózka EPT oraz LLOP
  • rozładunek i załadunek towaru

Oferujemy:

  • atrakcyjną stawkę godzinową 10,40€/h brutto + dodatki
  • dodatek wakacyjny 8,00% dochodów brutto i urlopowy 10,87% dochodów brutto - naliczane od godz. podstawowych
  • stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
  • dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp do dokumentów tj. kontrakty, odcinki wypłat, Jaaropgaaf
  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
  • sprawne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
  • opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
  • możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski
  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek

Wymagania:

  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • uprawnienia na wózek widłowy boczny
  • mile widziana umiejętność obsługi wózka EPT oraz LLOP
  • możliwość podjęcia stałej współpracy
  • dokładność i elastyczność
  • umiejętność pracy w zespole
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie, przez E&A Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kołłątaja 3/1 w Opolu, dla potrzeb realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Jednocześnie potwierdzam, iż zostałem(am) poinformowany(a) o przysługującym mi prawie do żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych, cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
E&A to międzynarodowa agencja zatrudnienia z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie pośrednictwa pracy. Szukasz stabilnej i dobrze płatnej pracy w Holandii? Świetnie, jesteś we właściwym miejscu!

Zaoferujemy Ci szereg kompleksowych usług począwszy od załatwienia wszelkich niezbędnych formalności, poprzez zorganizowanie transportu i zakwaterowania, aż po doradztwo i pomoc w okresie zatrudnienia. Sprawdź nasze oferty pracy i aplikuj na wybrane stanowisko, które najbardziej spełnia Twoje oczekiwania. Zapraszamy!