Operator wózka widłowego - bez znajomości języka niemieckiego!

OTTO Work Force

Niemcy, zagranica

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Niemcy

Masz doświadczenie w operowaniu wózkami widłowymi? Mamy dla Ciebie idealną ofertę pracy w Niemczech.
NIE MUSISZ ZNAĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO! Jeżeli chcesz dobrze zarabiać w euro, zgłoś się już teraz!

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA

Oferujemy:

• Dodatki do wynagrodzenia, za pracę w systemie trzy zmianowym oraz w sobotę i niedzielę
• Umowę o pracę na prawie niemieckim
• Pełny pakiet socjalny
• Opiekę koordynatorów
• Zakwaterowanie

Obowiązki:

• Przewóz i zbieranie zamówień
• Dbanie o narzędzia pracy wózek widłowy oraz przydzielonych obszarów magazynu
• Przygotowywanie materiałów do przechowywania lub transportu
• Bieżąca inspekcja materiałów przychodzących

Wymagania:

• NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO!
• Uprawnienia na wózki widłowe mile widziane na wysoki skład
• Mile widziany własny samochód
• Gotowość do uczenia się technik i procesów magazynowych
• Umiejętność pracy w zespole

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji.”

Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 50-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2590). Dane osobowe będą przetwarzane dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, a ich podanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także innym podmiotom prowadzącym rekrutację. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.