Operator wózka widłowego (bez doświadczenia)

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Nałęczów, lubelskie

Miejsce pracy: Nałęczów

Miejsce pracy: Bochotnica, ok. Nałęczowa
Numer ref. OPW/004/MSI

Zadania:

  • Obsługa wózków widłowych
  • Załadunek i rozładunek towaru
  • Składowanie towarów na magazynie
  • Prowadzenie dokumentacji
  • Prace porządkowe
  • Dbałość o porządek i bezpieczeństwo na stanowisku pracy

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Możliwość zdobycia zawodowego w prężnie prosperującej firmie
  • Szkolenia przyuczające i wdrażające do wykonywania pracy na w/w stanowisku
  • Pakiet Manpower Premium (ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, zniżki do pizzerii, kina, klubów fitness, siłowni i wiele innych)

Wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych - warunek konieczny
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Rzetelność, zaangażowanie
  • Umiejętność obsługi skanera kodów - mile widziana

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials