Operator wózka widłowego - bez doświadczenia (po kursie UDT)

Adecco Poland Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Ilość wakatów: 3
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza (Tworzeń)

Zakres obowiązków:

  • Transport towaru wózkami widłowymi
  • Prace fizyczne: kompletacja towaru, pakowanie, prace ze skanerem, foliowanie palet

Wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego UDT (II WJO) - warunek konieczny
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o kodeksową umowę o pracę, docelowo podpisywaną na czas nieokreślony
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)
  • Wynagrodzenie składające się z podstawy 3000 - 3200 PLN brutto miesięcznie i premii 400 - 450 PLN brutto
  • Po okresie próbnym (3 miesiące) podwyżka - 200 PLN brutto
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • Ubezpieczenie grupowe (z dopłatą pracownika 64 zł)
    Po okresie próbnym opieka medyczna za 1 zł i karta sportowa (w zależności od wybranego pakietu za 19 zł lub 39 zł)

Oferta dotyczy pracy stałej.
Zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego Klienta.

CV kandydatów nieposiadających uprawnień UDT, nie będą rozpatrywane.

Numer referencyjny: 22012019/SOS/MK
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.