Operator wózka widłowego- Atrakcyjne zarobki- Czechy!

Jaga Temp Sp. z o.o.

Czechy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej JAGA Temp Sp. z o.o. dla swojego Klienta zatrudni osobę do pracy na stanowisku:

Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Czechy

Obowiązki:

- Obsługa wózka widłowego wysokiego składu (wózki boczne)
- Praca na zmiany nocne
- Kompletacja zamówień
- Relokacja towaru
- Wprowadzanie danych do systemu
- Prace magazynowe

Oferujemy:

- Wynagrodzenie 21 600 CZK (3240 PLN) + premia 2 400 CZK (360 PLN) brutto, miesięczna
- Dodatek za nocną zmianę 250 CZK (37 PLN) = około 5 000 CZK (750 PLN) miesięcznie
-Umowę o pracę od 5 września 2016 do 23 grudnia 2016, z możliwością przedłużenia
- Obiady, zakwaterowanie, zapewniony dojazd z Polski do Czech lub zwrot kosztów dojazdu
- Koszty 2 przyjazdów do Polski pokrywane przez firmę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny 666 979 211 .

Wymagania

- Uprawnienia na wózki widłowe
- Doświadczenie w pracy na wózku widłowym wysokiego składu
- Dyspozycyjność do podjęcia pracy od września do grudnia
- Zaświadczenie o niekaralności

Prezentacja firmy

Jaga Temp Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej wpisana do rejestr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 500PLN - 4 300PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie