Operator wózka widłowego- Atrakcyjne wynagrodzenie

Gi Group Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Opis stanowiska:

• Obsługa wózków widłowych
• Transport wewnątrzzakładowy

Wymagania:

• Dyspozycyjność do pracy w systemie 4 brygadowym.
• Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT.
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
• Zaangażowanie i motywacja.

Oferujemy:

• Atrakcyjną stawka podstawowa + stałe dodatki do wynagrodzenia.
• Darmowy przewóz pracowniczy przez: Sosnowiec, Będzin, Zawiercie, Łazy, Ząbkowice, Dąbrowę Górniczą oraz Olkusz i Jaworzno.
• 9-tygodniowy okres szkoleniowy wraz z pomocą koordynatora.
• Możliwość korzystania z ubezpieczenia PZU oraz pakietu Multisport na preferencyjnych warunkach.
• Spotkania z przedstawicielem agencji na terenie zakładu.
• Pakiet startowy dla nowych pracowników.
• Bony żywnościowe oraz dodatkowe benefity w postaci paczek świątecznych.
•Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośrednio w zakładzie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.