operator wózka widłowego 2600 PLN

Randstad Polska Sp. z o.o.

Ołtrzew, mazowieckie

Dla naszego Klienta, lidera z branży logistycznej, poszukujemy

Nr ref.: 37298
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Ołtrzew

Zakres obowiązków:

praca ze skanerem - kompletacja zamówień
przygotowywanie asortymentu do wysyłki
drobne prace manualne z modemami i dekoderami
pakowanie i przepakowywanie telefonów
oklejanie elementów do wysyłki

Oczekiwania:

dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany (pon-pt 8 godzin dziennie).
gotowość do odbywania podróży służbowych (m. Stryków) -
uprawnienia na wózki widłowe
podstawowa znajomość obsługi komputera
motywacja do pracy
skrupulatność, obowiązkowość

Oferta:

praca dla lidera z branży telekomunikacyjnej
stabilne warunki zatrudnienia (UMOWA O PRACĘ)
wynagrodzenie 15,48 PLN brutto/h plus premie
możliwość przejścia na stałe do organizacji
opieka konsultanta Randstad na miejscu
dieta + zwrot kosztów podróży (delegacja)

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)