OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - 1/2 etatu

FM Polska Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Miejsce pracy: Gdańsk

Podstawowe obowiązki stanowiska:

  • rozładunki i załadunki towarów (ręczne oraz przy użyciu wózków widłowych);
  • dokonywanie przeładunku towarów klientów;
  • odbieranie i klasyfikowanie pustych palet;
  • nadzór nad dokumentacją przewozową. Docelowe miejsce pracy - Gdańsk.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych;
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy na zmianach popołudniowych i zmiany nocne;
  • rzetelność w wykonywaniu pracy.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o międzynarodowym zasięgu;
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę przez zakład, 1/2 etatu);
  • bezpłatną opiekę medyczną, pakiet socjalny.
FM Logistic
ul. Tarczyńska 111a
96-320 Mszczonów
tel. 46 857 00 01