OPERATOR WÓZKA PRZEDNIEGO - BECZKI PLASTIKOWE I METALOWE

Cosmoworker

Holandia, Klundert, , zagranica

Opis stanowiska pracy

Praca długoterminowa.
Praca w firmie produkującej beczki plastikowe i metalowe.
Praca na placu, na zewnątrz przy załadunku i rozładunku nowych i używanych beczek plastikowych i metalowych przy pomocy wózka widłowego, przedniego.
Wymagane przynajmniej roczne doświadczenie w obsłudze wózka widłowego.
Wymagana więcej niż podstawowa znajomość języka angielskiego.
Stawka początkowa: 14,07€/h brutto (11,93€ podstawy + stały dodatek zmianowy).
Praca w trybie 3-zmianowym 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00.

Region: Klundert, Roosendaal, Etten_Leur, Dordrecht

Cosmoworker wierzymy, że każdy powinien móc zarabiać najlepiej w stosunku do swoich umiejętności, w kraju lub za granicą. Od 2006 roku zajmujemy się pozyskiwaniem najlepiej płatnych ofert od pracodawców w różnych krajach Europy.
Jeśli szukasz lepiej płatnej pracy to mamy coś dla Ciebie.
Nie zajmujemy się wszystkimi ofertami pracy.
Przedstawiamy kandydatom tylko te sprawdzone i atrakcyjne dla Nich.
Poniżej przedstawiamy jedną z aktualnych ofert pracy.

SZCZEGÓŁY OFERTY:

Opis stanowiska:

  • praca długoterminowa,
  • Praca w firmie produkującej beczki plastikowe i metalowe,
  • praca na placu, na zewnątrz przy załadunku i rozładunku nowych i używanych beczek plastikowych i metalowych przy pomocy wózka widłowego, przedniego,
  • praca w trybie 3-zmianowym 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00.

Wymagania:

  • więcej niż podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • dyspozycyjność do pracy na minimum 3-miesiące,
  • przynajmniej roczne doświadczenie w obsłudze wózka widłowego,
  • mile widziani także kandydaci z własnym zakwaterowaniem.

Oferujemy:

  • stawkę początkową: 14,07€/h brutto (11,93€ podstawy + stały dodatek zmianowy),
  • legalną pracę, zgodną z niderlandzkim Układem Zbiorowym Pracy (CAO),
  • zorganizowanie zakwaterowania, ubezpieczenia i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,
  • darmowy transport do pracy z miejsca zakwaterowania,
  • opiekę koordynatorów,
  • gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu,
  • koszt zakwaterowania: 103,50 € za tydzień,
  • koszt ubezpieczenia: 25,02 € za tydzień,
  • dla chętnych pomoc w organizacji indywidualnego zakwaterowania w pobliżu miejsca pracy.

NIE PRZESYŁAJ SWOJEGO CV MAILEM, DBAJ O BEZPIECZEŃSTWO SWOICH DANYCH.
APLIKUJ POPRZEZ FORMULARZ NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tej lub innych ofertach?
Zadzwoń, odpowiemy na Twoje pytania i powiemy jak aplikować.

0048 61 250-4-250 z Polski

0031 47 578-8-114 z Holandii
0032 28 087-3-30 z Belgii
00370 66 510-3-31 z Litwy
00420 51 781-0-280 z Czech
0040 31 229-57-25 z Rumunii

Nasze telefony czynne od poniedziałku do piątku, w godzinach  9:00 - 17:00.