Operator wózka Niemcy bezpośrednio 2440 Euro brutto

FallWork Sp. z o.o.

Bad Sobernheim, Niemcy, zagranica

FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Miejsce pracy: Bad Sobernheim, Niemcy

Naszym Klientem jest producent z branży tworzyw sztucznych. Poszukujemy pracowników, którzy szukają bezpośredniego zatrudnienia w Niemczech i mają doświadczenie w pracach magazynowych na stanowisko:

Operator wózka widłowego - Bad Sobernheim, Nadrenia Palatynat Niemcy

Kontrakt z zatrudnieniem bezpośrednim pierwsza umowa 12 miesięcy. Kontrakt dla osób, kóre zamierzają pracować i mieszkać w Niemczech

Zadania: prawidłowe rozmieszczanie oraz kompletacja produktów na magazynie

Wymagania: Doświadczenie w pracach magazynowych oraz uprawnienia na wózek widłowy

Pracodawca oferuje:

  • niemiecką umowę o pracę, ubezpieczenie, składki emerytalne
  • zatrudnienie bezpośrednie, wypłaty 30 każdego m-ca
  • szkolenia zawodowe (przeszkolenie do pracy na wysokim składzie)
  • darmowe szkolenia językowe, kurs zakończony cerytyfikatem
  • firma docelowo oferuje pomoc w sprowadzeniu rodziny i załatwieniu wszystkich formalności

ZAKWATEROWANIE duże mieszkanie każdy otrzymuje 1 pokój . Wyposażona kuchnia, łazienki, Internet są zapewnione. Koszt 250 Euro

Jasna ścieżka awansów stanowiskowych:

  • pierwsze 4 tygodnie: wynagrodzenie szkoleniowe 1.615 € brutto - szkolenie językowe intensywny kurs codzienny + praca w jednej zmianie
  • po wejściu i wejściu ruch zmianowy podwyżka wynagrodzenia wraz z dodatkami do kwoty 2.040 € brutto
  • po 6 miesiącach i wejściu w kwalifikacje - wzrost wynagrodzenia wraz z dodatkami zmianowymi do 2.175 € brutto
  • po okresie około 1,5 roku (w zależności od indywidualnych postępów) wzrost wynagrodzenia wraz z dodatkami do 2.440 € brutto
  • bilans godzin w skali miesiąca to 150 godzin.

Rekrutacja osobista w dniach 15-16.10.2018 w Agencji FallWork. Rozpoczęcie pracy 4 listopad 2018. Szczegóły przekażemy telefonicznie. Aplikuj.

Prosimy dołączyć do CV klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dołączonym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000)  oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.