OPERATOR WÓZKA: NIE WYMAGAMY PAPIERÓW I TAK DAMY CI PRACĘ!

OTTO Work Force

Niemcy, zagranica

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Niemcy

Masz doświadczenie w obsłudze wózków widłowych bocznych, ale nie masz na to papierów? NIE SZKODZI! I tak damy Ci dobrą pracę jako operator wysokiego składu w Niemczech!

Miejsce pracy: Gallin, Rostock

Opis Stanowiska:
- Obsługa wózka widłowego bocznego
- Podnoszenie wózkiem przedmiotów do wysokości 8m
- Magazynowanie różnego rodzaju przedmiotów
- Praca w systemie 2 zmianowym

Wymagania:
- Uprawnienia na wózki widłowe
- Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
- Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:
- Darmowy kurs obsługi wózka zakończony certyfikatem
- Atrakcyjną stawkę: 12 euro brutto/godzinę
- Pracę bez znajomości języków obcych
- Opieka polskojęzycznego koordynatora na miejscu
- Załatwienie niezbędnych formalności do podjęcia pracy w Niemczech
- Niemiecką umowę o pracę tymczasową z gwarancją godzin

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force (wszystkie dane rejestrowe dostępne są na stronie OTTO Work Force ). Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.