Operator wózka czołowego w Holandii

Axell Holandia Sp. z o.o

Holandia, Terneuzen, zagranica

Opis stanowiska pracy

Axell PRACA TYMCZASOWA OD ZARAZ W HOLANDII

Oferujemy pracę w renomowanym zakładzie z branży logistyki.

Obowiązki:

  • pakowanie i przewóz suchych/ziarnistych produktów,
  • wiązanie, owijanie folią, naklejanie etykiet, kontrola wzrokowa,
  • załadunek i rozładunek kontenerów i samochodów ciężarowych przy użyciu wózka czołowego

Wymagania

  • kilkuletnie dobre doświadczenie na takim samym i/lub podobnym stanowisku
  • dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego pozwalającej na sprawną komunikację w miejscu pracy
  • czynne prawo jazdy kategorii B
  • chęć podjęcia stałej współpracy

Oferuejmy:

  • dobrze płatne, legalne i stabilne zatrudnienie w Holandii z wieloma godzinami
  • bezpłatny transport do Holandii, prosto do miejsca zakwaterowania
  • tygodniowy system wynagrodzeń wraz z regularnymi przelewami
  • możliwość korzystania odpłatnie z zakwaterowań mieszkaniowych
  • darmowy transport z naszych lokacji mieszkaniowych
  • pomoc w uzyskaniu niezbędnych dokumentów wymaganych do podjęcia pracy w Holandii oraz pomoc ze wszystkimi formalnościami
  • pełne wsparcie polskich koordynatorów na terenie Holandii oraz ubezpieczenie zdrowotne
  • możliwość rozwoju na różnych stanowiskach pracy
  • przejazd do Holandii GRATIS!

Zapraszamy do zapoznania się z innymi ofertami pracy za granicą od zaraz

Przesyłając CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmy Axell Holandia Sp. z o.o. oraz Axell Polska 2004 Sp. z o.o. z siedzibą: 96-100 Skierniewice ul. Rybickiego 41, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Axell oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.”

Prezentacja firmy

‘Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka