operator wiodący / operator maszyn

Randstad Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Randstad Polska (nr rej. 47) jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego klienta, firmy z branży spożywczej poszukujemy:

Nr ref.: 15075
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Poznań

Zakres obowiązków:
  • bieżący nadzór nad sprawnością techniczną maszyn, urządzeń oraz lini produkcyjnych
  • drobne, bieżące naprawy maszyn i urządzeń w zakresie podanym podczas szkolenia

Oczekiwania:
  • doświadczenia na podobnym stanowisku ( warunek konieczny)
  • podstawowej wiedzy technicznej (utrzymanie ruchu w zakładzie) i nastawienia na ciągłe jej pogłębianie

Oferta:

  • współpraca w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia na stałe
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość wykorzystania posiadanych umiejętności i zainteresowań technicznych
  • realne możliwości dalszego rozwoju oraz szkoleń
  • perspektywa zatrudnienia na stałe

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)