Operator wiertarko-frezarki NC

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Germesheim, zagranica

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Germesheim

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Własna działalność

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Inżynieria

Dla naszego klienta, niemieckiej firmy działającej w obszarze obróbki i montażu elementów stalowych oraz usług spawalniczych poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem zatrudnienia na stanowisku:

Zakres obowiązków:

- Obsługa wiertarko-frezarki do metalu;

- Obróbka metalu: frezowanie, wiercenie, wytaczanie otworów;

- Praca na podstawie rysunku technicznego.

Oferujemy:

- Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;

- Atrakcyjne wynagrodzenie;

- Możliwość zatrudnienia bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy;

- Pomoc w załatwieniu formalności związanych z zakwaterowaniem i wyjazdem.

Oferta pracy tymczasowej, Licencja Agencji nr 1954.

Wymagania:

- Wykształcenie kierunkowe (frezer, ślusarz, operator maszyn i urządzeń metalurgicznych );

- Doświadczenie w zawodzie min. 2 lata;

- Doświadczenie w pracy z obrabiarkami sterowanymi numerycznie;

- Umiejętność czytania rysunku technicznego – warunek konieczny;

- Mile widziana znajomość języka niemieckiego;

- Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.