Dla naszego Klienta, rodzinnej firmy o stabilnej pozycji na rynku szukamy osób do pracy na stanowisko:

operator wiertarki

Nr ref.: 34760
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Karczew, ul. Złotnicza

Zakres obowiązków:

Obsługa wiertarki  koordynacyjnej (popularnie SYP-ie)

Wiercenie otworów w płytach do form wtryskowych

Wiercenie i rozwiercanie otworów według zleceń

Praca zgodna z procedurami stanowiskowymi i zasadami BHP

Oczekiwania:

Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne

Doświadczenie przy obsłudze wiertarek współrzędnościowych

Znajomość rysunku technicznego

Mile widziane osoby z okolic: Garwolin, Otwock, Mińsk Mazowiecki

Oferta:

Stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju

Umowę o pracę na pełen etat – po okresie próbnym zatrudnienie bezpośrednio u Klienta

Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

Terminowość wypłat

Pracę w firmie, dla której ważna jest dobra atmosfera i dbałość o rozwój pracownika

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)