Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • praca na zakładzie jako operator wiertarki CNC;
  • nazwa producenta maszyny: VARNSDORF TOS;
  • modele: TOS WRD 13 CNC(na bazie modelu WHQ 13 CNC) - 5 osiowa oraz TOS WRD 130 CNC - 5 osiowa;
  • pojemność: 10m x 3m x 2m500 oraz 5m x 3m x 2m;
  • stół: 2500x2500 oraz 1800x2500;
  • sterowanie maszyn: HEINDENHEIN iTNC530 HSCI i HEIDENHEIN iTNC530;
  • wytwarzanie elementów dla branż: automotive, lotniczej, nuklearnej, budowlanej.

Wymagania:
  • udokumentowane doświadczenie pracy jako operator/ustawiacz centrów obróbczych, wiertarek CNC itp.;
  • udokumentowane doświadczenie pracy;
  • umiejętność pracy jako operator + ustawiacz.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na cały rok 2019/2020;
  • umowa o pracę;
  • szacowany zarobek wraz z nadgodzinami od 2300 do 2500 euro netto/miesiąc;
  • wynagrodzenie 2000 euro netto/152 godziny, 13,15 euro netto/godz.;
  • dodatek dla osoby z j. obcym do 100 euro netto/miesiąc;
  • zwrot kosztów przejazdu Polska - Francja w kwocie 50 euro netto - po dwóch miesiącach pracy;
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji;
  • zapewnione i opłacone zakwaterowanie oraz odzież robocza.

Prezentacja firmy

Agencja zatrudnienia PowerJobs (nr KRAZ 11749) świadczy usługi w zakresi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na magazynie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy