Opis stanowiska pracy

Producent płytek obwodów drukowanych zatrudni pracownika
na stanowisko - OPERATOR WIELOMASZYNOWY.
Zakres obowiązków;
- naświetlanie i wywoływanie płytek obwodów drukowanych
- mechaniczna obróbka materiału produkcyjnego (czyszczenie, szczotkowanie)
- prace przy obróbce końcowej surowca.
Zatrudnimy również osoby z grupą inwalidzką.

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie
- zaangażowanie w wykonywana pracę
- umiejętność pracy w zespole
- dobry wzrok
- brak nałogów
- dyspozycyjność
Pracownik powinien cechować się analitycznym myśleniem, odpowiedzialnością oraz bardzo dobrą organizacją pracy.

Prezentacja firmy

Firma UNIDRUK powstała w 1991 roku, zajmujemy się produkcją płytek obwo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji