OPERATOR WIBROPRASY DO PRODUKCJI KOSTKI BRUKOWEJ

Firma Posiadało sp.j.

Wykno, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • realizację produkcji według założonego planu,
  • obsługę maszyn i urządzeń wchodzących w skład linii.

Od kandydatów oczekujemy spełnienia następujących wymagań:

  • doświadczenia w pracy na produkcji oraz przy obsłudze maszyn do produkcji kostki brukowej,
  • wykształcenia min. zawodowego;
  • zdolności technicznych i zainteresowań w tym zakresie (mechanika, majsterkowanie, „złota rączka”);
  • mile widziane uprawnienia potrzebne na produkcji (np. na wózki widłowe, spawalnicze itd.)
  • chęci i gotowości do zaangażowania się w rozwój produkcji nowych wyrobów;
  • dokładności i precyzyjności;
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym.

Wybranej osobie oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie, stabilne zatrudnienie z możliwością rozwoju i awansu – zapewniamy ścieżkę kariery i możliwości zwiększania swoich kompetencji w zakresie obsługi zaawansowanych maszyn i zdobycia specjalistycznych uprawnień. Szukamy osób ambitnych, z technicznymi zdolnościami, szukających stałego zatrudnienia. W przypadku kandydatów spoza województwa, pomagamy w relokacji!

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Prezentacja firmy

FIRMA POSIADAŁO <br/>producent elementów dla przemysłu drogowego, szlac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne