Opis stanowiska pracy

Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Do Twoich głównych obowiązków należeć będą:

  • Precyzyjne prace manualne oraz operowanie drobnymi narzędziami
  • Obsługa nowoczesnych urządzeń do produkcji soczewek okularowych
  • Dbanie o jakość produktów oraz terminowość zamówień
  • Przestrzeganie i postępowanie zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami oraz zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy

Oczekujemy od Ciebie:

  • Zdolności manualnych oraz dokładności
  • Orientacji na jakość i terminowość realizacji zamówień
  • Elastyczności i gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Silnej motywacji do pracy, zaangażowania
  • Doświadczenia zawodowego, najchętniej w pracy zmianowej

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Bezpośrednie zatrudnienie na umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Rozbudowany pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, karty podarunkowe, karta Sport & Kultura, wycieczki integracyjne)
  • 1 bezpłatną parę soczewek w roku
  • Pracę w bezpiecznych i higienicznych warunkach w bardzo nowoczesnym laboratorium produkcyjnym

Osoby zainteresowane niniejszą ofertą pracy, prosimy o przesłanie swojego CV za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

Prezentacja firmy

Essilor Optical Laboratory Polska jest częścią międzynarodowego koncernu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości