Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta, poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko:

operator utrzymania ruchu

Nr ref.: 24282
Praca stała
Lokalizacja: Szczecin

Zakres obowiązków:
  •  utrzymanie ruchu urządzeń pod względem elektrycznym i mechanicznym
  •  bieżące usuwanie powstałych awarii
  • udział w pracach remontowych i konserwacyjnych
  • dbałość o stan techniczny urządzeń mechanicznych

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe lub średnie - kierunki: mechanik, elektryk, elektromechanik,
  • doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu / technicznym
  • zaangażowanie, sumienność, skrupulatność, komunikatywność
  • uprawnienia SEP do 1 KV

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stabilizacja zatrudnienia
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)