operator utrzymania ruchu- mechanik

Randstad Polska Sp. z o.o.

Goleniów, zachodniopomorskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta, znanej firmy produkcyjnej, bardzo dynamicznie rozwijającej się, poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: 26492
Praca stała
Lokalizacja: Goleniów

Zakres obowiązków:
  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem maszyn i urządzeń
  • Zapewnienie sprawności maszyn i urządzeń
  • Bieżące naprawy z zakresu elektryki, mechaniki, elektroniki,
  • Realizacja planów przeglądów, serwisów i konserwacji maszyn
  • Zapobieganie powstawaniu usterek
  • Współpraca z Kierownikiem Produkcji

Oczekiwania:
  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • Doświadczenie zawodowe min. 4-5 lata na stanowisku operatora utrzymania ruchu, mechanika w firmie produkcyjnej
  • Znajomość programów komputerowych: Pakiet Office, urządzenia biurowe
  • uprawnienia SEP do 1 KV, Uprawnienia gazowe- eksploatacyjne
  • znajomość zasad budowy i działania urządzeń oraz elementów pneumatyki i hydrauliki
  • zaangażowanie, sumienność, skrupulatność, komunikatywność

Oferta:
  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • rozwój
  • stabilizację zatrudnienia

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)