Opis stanowiska pracy

Brasco Sp. Jawna poszukuje dla swoich klientów w Anglii i Irlandii kandydatów na stanowisko:

Operator / Ustawiacz prasy

Obowiązki:

  • obsługa i ustawianie jednej z poniższym maszyn produkcyjnych:
    - pras krawędziowych typu: EDWARD PEARSON , BYSTRONIC, AMADA;
    - giętarek CNC typu: WEINGARTEN, SALVAGNINI;
    - lasera CNC: BYSTRONIC, TRUMPF;
  • praca z rysunkiem technicznym;

Oferujemy:

  • wynagrodzenie brutto : 19.500 - 20.500 GBP rocznie;
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, płatne przez pracownika;
  • praca w systemie 3 zmianowym;
  • dodatki zmianowe: (zmiana popołudniowa 125% , zmiana nocna 133%);
  • odzież i obuwie robocze;
  • nadgodziny płatne 150%;

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość  PRAS CNC;
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Brasco Sp. Jawna
ul. Zaparkowa 1, 42-400 Zawiercie
Nr certyfikatu: 6577

Prezentacja firmy

Firma Brasco działa od 2005 r jako agencja pośrednictwa pracy w z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji