Operator - ustawiacz pras automatycznych

GE Energy Connections

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnienie bezpośrednio przez General Electric na podstawie umowy o pracę.

- Obsługa pras automatycznych zgodnie z obowiazującą technologią na danym obszarze,
- Dbałość o należyte wykorzystanie czasu pracy maszyn zgodnie
z procedurami ISO i bezpieczeństwa pracy,
- Współpraca z Działem Jakości, specjalistami ds. planowania produkcji oraz logistyką wydziału,
- Odpowiednie wykorzystanie dostępnych maszyn
i urządzeń oraz materiałów w odniesieniu do planu produkcji,
- Dbałość o park maszynowy i jego osprzęt.

Wymagania

- Doświadczenie w obsłudze pras automatycznych,
- Znajomość budowy i zasad działania tłoczników,
- Umiejętność czytania rysunku technicznego,
- Mile widziane kierunkowe wykształcenie zasadnicze lub średnie techniczne,
- Dobra organizacja pracy,
- Sumienność i odpowiedzialność.

Prezentacja firmy

GE Energy Connections działa w sektorze energetycznym poprzez roz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji