Operator / ustawiacz pras automatycznych

Haerter Technika Wytłaczania Sp. z o.o. Sp. k.

LEGNICA, dolnośląskie

Od: Haerter Technika Wytłaczania Sp. z o.o. Sp. k.
Miejsce pracy: LEGNICA

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

Twoje Zadania:

  • Obsługa maszyn podczas produkcji seryjnej
  • Uruchamianie i nadzór nad biegiem maszyn
  • Wymiana przygotowanych narzędzi wg wytycznych
  • Przygotowywanie danych produkcyjnych oraz jakościowych
  • Odpowiedzialność za terminowe i właściwe wykonywanie przydzielonych zadań
  • Kontrola wykonanych elementów zgodnie z dokumentacją produkcyjną

Twój Profil:

  • Wykształcenie techniczne
  • Mile widziane doświadczenie w wytłaczaniu/wykrawaniu
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej – rysunek techniczny i korzystania z narzędzi pomiarowych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Rzetelność, sumienność i dokładność
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Umowa o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Karty MultiSport

Jesteś zainteresowany nowymi wyzwaniami?

Poprzez Twoje innowacje i pomysły chcielibyśmy dalej rozwijać nasze międzynarodowe przedsiębiorstwo. Cieszymy się, że chcesz do nas dołączyć.